[sg_popup id=2]

aktualności

Coś poza piłką nożną się znajdzie?

20 Cze , 2018  

Nie jest łatwo w tym gąszczu informacji na temat Mistrzostw Świata wygrzebać coś innego i godnego uwagi. Nasi wczoraj przegrali, teraz trzeba żyć w stresie do kolejnego meczu, do niedzieli… Jeśli macie trochę dosyć już tego całego szumu, to jest kilka imprez, z całkiem innej i typowej dla niemula dziedziny. 

Nadciąga kolejna trzynasta edycja Mistrzostw Polski MTBMX w Dirt Jumpingu! Prawdopodobnie najważniejsza impreza dirtowa sezonu powraca i odbędzie się wcześniej niż miało to miejsce w poprzednich latach. Do Milanówka zapraszamy już w najbliższą niedzielę! Zapisy ruszają już o godz. 10:00 i od razu po nich odbędą się treningi, które potrwają do godz. 12:30, a zaraz po nich ruszają kwalifikacje! 24 czerwca Milanówek stanie się po raz kolejny stolicą kolarstwa ekstremalnego i wyłoni tegorocznych mistrzów Polski! Czego możecie się spodziewać? Na zawodników będzie czekać perfekcyjnie przygotowany, oraz NOWY tor- inny niż ten do którego przywykliście w latach poprzednich. W tym roku odstępujemy od kategorii amator, będzie oddzielna kategoria PRO BMX oraz PRO MTB. Widzowie zobaczą zmagania czołówki polskich zawodników BMX oraz MTB.
Dodatkową atrakcją będzie widowiskowy Freestyle Motocross Show przygotowany specjalnie dla Was przez ekipę Freestyle Family.

Kolejna cykliczna impreza, jedna z największych streetowo/parkowych imprez w kraju powraca w to lato! Mowa o CK JAM, który organizowany jest w Kielcach. Zawody odbędą się już 23 czerwca na kieleckiej skateplazie. Warto pojawić się na imprezie, bo w puli nagród poza fantami znajduje się również gotówka! To już 8 edycja jamu, będzie świetna atmosfera, muzykę, jedzenie i picie na miejscu oraz zawodnicy z całej Polski pokazujący swoje najlepsze sztuczki. Masa nagród do zgarnięcia i świetny sposób na spędzenie słonecznego sobotniego dnia. Po zawodach odbędzie się grube afterparty w Przystanku, połączone z koncertem Zetha.

A w przedostatni weekend czerwca tor w Strykowie będzie gościł najlepszych zawodników walczących w ostatniej rundzie motocrossowych Mistrzostw Europy Strefy Północno-WschodniejDecydujący sprawdzian w walce o wejście do finału Mistrzostw Europy. To właśnie podczas polskiej rundy poznamy nazwiska dziesięciu najlepszych zawodników każdej z klas, którzy w nagrodę awansują do finału Mistrzostw Europy w czeskim Loket, gdzie spotkają się najlepsi przedstawiciele wszystkich czterech europejskich stref. Zacięta walka i widowiskowa jazda – gwarantowane! Oprócz klas EMX65 i EMX85, zobaczymy również zmagania pań, wśród których będzie wiele zawodniczek z europejskiej czołówki. One też nie będą oszczędzały swoich motocykli.

 

Pełne szczegóły tych imprez znajdziecie na ich facebookowych wydarzeniach!

 

 

 

 

, , , , , , , , , , , ,