[sg_popup id=2]

aktualności

Polacy! Po swoje!

19 Cze , 2018   Video

Trwa odliczanie do pierwszego meczu Polaków. A widzieliście spot z Jackiem Gmochem? Widzę, że ludzie bardzo go hejtują, że najgorszy spot, że to ostatnia rzecz jaką chcielibyśmy zobaczyć przed meczem Biało-Czerwonych. I chyba maja rację 😀

To filmowe „dzieło” nie spotkało się z ciepłym przyjęciem internautów. Nie wiem czemu akurat takie połączenie. Taka trochę parodia. Stadion Legii, Jacek Gmoch czy Wojciech Wybranowski (dziennikarz tygodnika DoRzeczy), wszystko w klimacie historycznych postaci i wydarzeń. Zaczynając od bitwy pod Cedynią, przez Księstwo Warszawskie i wydarzenia z Czerwca 1956 roku, kończąc na współczesnych żołnierzach walczących poza granicami Polski i broniących granic naszego kraju. Wszystko to opatrzone bojowym okrzykiem i podpisem: „Ducha walki na pewno nam nie zabraknie”

„Respect Us” to kampania mająca na celu promowanie dumy z historii Polski. Projekt jest realizowany przy wsparciu Fundacji Wsparcia Rolnika Polska Ziemia. Kampania społeczna #RespectUs to inicjatywa młodych Polaków, którzy nie chcą żyć w kłamstwie. Głównym celem jest wyrażenie sprzeciwu wobec zakłamywania historii, oraz ukazywania Polski i Polaków jako kata w czasie II Wojny Światowej.

„Jeśli całość miałaby mieć wydźwięk humorystyczny, to oczywiście byłby to strzał w dziesiątkę, ale mamy wrażenie, że ten film był jednak na serio.”- tak to skomentował Noizz.pl i ja też odnoszę takie wrażenie. I czemu Pan Gmoch dał się w to wkręcić? Wolę go z tym wirtualnym pisakiem, kiedy tworzy te tylko sobie znane konstelacje, analizy… Dziękuję za uwagę!

, , ,