[sg_popup id=2]

aktualności

Weekend pełen sukcesów?!

25 Cze , 2018  

Jak tam nastroje po wczorajszej porażce Polaków? Niestety, żegnamy się z Mistrzostwami… Wszędzie dobrze, ale w domu najlepiej… Odpalając dziś kompa w pracy, przeglądając newsy, nie dało się ukryć, co dziś znajdziemy w necie. Wysyp memów, hejtów, komentarze pod artykułami ciekawsze niż same artykuły. Śmiać się czy płakać? Trudno. Nie udało się. Gdy cały czas nasz wzrok był skierowany na Mundial, na wczorajszy mecz Polaków, inni nasi rodacy poradzili sobie bardzo dobrze podczas zawodów. Może warto zwrócić uwagę na inne dyscypliny, mniej popularne. Tutaj też mamy się czym pochwalić…

I tak na przykład, Kuba Przygoński wygrał trzeci raz w tym sezonie rundę Pucharu Świata.  Na Italian Baja dosłownie znokautował konkurencję. Ze swoim pilotem nie zwalniają tempa i dzięki temu zwycięstwu umocnili się na pozycji liderów.

Łukasz Czepiela po raz pierwszy w tym sezonie zwyciężył w zawodach Red Bull Air Race, które w niedzielę odbyły się w Budapeszcie. W finale pokonał faworyta- Niemca Floriana Bergera o 1,42 sek. Dzięki zwycięstwu nasz reprezentant awansował na pierwsze miejsce w klasyfikacji generalnej cyklu. Zawody na Węgrzech to klasyka podniebnej rywalizacji – jedna z najbardziej prestiżowych rund całego cyklu.

Karol Basz,  jest jednym z najlepszych kartingowców na świecie, po raz kolejny udowodnił, że nie brakuje mu talentu i zamierza walczyć o tytuł w tegorocznych zmaganiach Lamborghini Super Trofeo Europe. W miniony weekend dojechał pierwszy, a w klasyfikacji ogólnej polsko-włoska załoga zajmuje drugie miejsce, ze stratą zaledwie trzech punktów do liderów.

Sami zauważcie, że to był tylko jeden weekend, a ile sukcesów. Dzieje się wiele w polskim sporcie. Mamy wielu, bardzo dobrych reprezentantów w różnych dziedzinach. A większość z nas ślepo zapatrzona w POLSKĄ PIŁKĘ NOŻNĄ…!!!

, , , , ,