[sg_popup id=2]

aktualności

Tropical Fun już otwarty!

15 Cze , 2018  

Moi Drodzy! Super wiadomość! Energylandia caaały czas się rozwija! Od tego tygodnia, a dokładnie od 10 czerwca można już korzystać ze strefy tropikalnej! 

Strefa Water Park to ponad 1800m2 powierzchni basenowych. Przestrzeń dla zabawy i relaksu stworzona w tropikalnym klimacie. Ale również ogromna strefa wodnej zabawy! Tropical Fun to przede wszystkim zabawa. Zabawa na 10 zjeżdżalniach, dostosowanych dla różnych grup wiekowych i o różnym stopniu trudności! Są te ekstremalne jak np. Kamikadze – znana jako zjeżdżalnia z zapadnią, jak i te sprzyjające rodzinnej zabawie.

Nowa strefa Tropical Fun  jest największym otwartym parkiem wodnym w Polsce. A zjeżdżalnia taka jak: Exotik Fun jest jedyna w kraju! Do dyspozycji Gości jest aż 300 pontonów 1 i 2 osobowych oraz ogromna plaża z leżakami, dla wytchnienia i relaksu. Goście dostęp do strefy wodnej mają w ramach jednego biletu wstępu.

Dlatego ,jeśli nie wiecie jak schłodzić się w upalne dni, a zwykły wypad nad wodę to nuda, wybierzcie się do Energylandii! Na pewno będzie mokro i wesoło! Chyba czeka nas znowu wycieczka do Zatoru:D

A w związku z Mistrzostwami Świata w piłce nożnej w Rosji, Energylandia zadbała też o fanów futbolu. Od tej niedzieli będzie dostępna w parku Strefa Kibica! Super!

 

, , , , , ,