[sg_popup id=2]

Ultra Niemul

Taddy Błażusiak – „Nie wykluczam niczego.”

29 Wrz , 2017   Video

„Nie wykluczam niczego.” Tadeusz Taddy Błażusiak o tegorocznej edycji Red Bull 111 Megawatt, a także o swoich planach na przyszłość.

Podczas tegorocznej czwartej już edycji Red Bull 111 Megawatt, która miała miejsce w na co dzień niedostępnym terenie kopalni węgla brunatnego w Bełchatowie, mieliśmy okazję porozmawiać z legenda polskiego trialu i enduro – Tadeuszem „Taddym” Błażusiakiem.

Taddy, jako pierwszy Polak zdobył tytuł Mistrza Europy w trialu motocyklowym, ale prawdziwą sławę przyniósł mu absolutny rekord pięciokrotnego mistrza enduro w jednym z najtrudniejszych wyścigów świata – Erzbergrodeo.

– „Impreza rośnie z roku na rok. Trzeba być z tego dumnym. Ja jestem bardzo dumny, że mogę być tego częścią, że mogłem taką imprezę do Polski wprowadzić i że nasi zawodnicy offroadowi mają okazję pojeździć w takim miejscu. Bo to miejsce jest bardzo wyjątkowe! Kibice mogą przyjść i kibicować najlepszym na świecie, a to w Polsce nie jest wykonalne na co dzień.” – mówi. – „Dla mnie jest to duża sprawa i wielki sukces. Moim zdaniem już jesteśmy na najwyższym poziomie.” – dodał Miś Taddy.

, , , ,