[sg_popup id=2]

aktualności

Porusz Miasto z Rockstar

19 Gru , 2015  

Już 21 marca Warszawa będzie miała pierwszą okazję do zobaczenia najlepszych europejskich riderów w kategorii downmall i dirt, bmx. Wszystko odbędzie się w dość niecodziennej dla tego sportu scenerii – Centrum Handlowym Arkadia. Na imprezie nie zabraknie również ekipy Niemul.pl
Impreza „Porusz Miasto z Rockstar” to 60 zaproszonych riderów z Polski, Niemiec,

Wielkiej Brytanii, Czech oraz Słowacji. Wśród nich zobaczymy najlepszego polskiego zawodnika, który ukończył prestiżowy cykl Pucharu Świata FMB World Tour 2014 na 5. miejscu oraz wielu innych utalentowanych zawodników z Polski i zza granicy. Poza rywalizacją sportową na najwyższym światowym poziomie, impreza to również doskonała okazja, aby rozpocząć swoją przygodę z rowerem. Kibicom zostanie oddane do dyspozycji mnóstwo atrakcji towarzyszących, a wśród nich najważniejsza – pumptrack z rowerami!

Kolejną atrakcją będzie symulator roweru ekstremalnego podpięty do automatu vendingowego. Na wszystkich uczestników konkursów czekają nagrody rzeczowe od Rockstar Energy Drink, natomiast zawodnicy powalczą o niespotykaną dla zawodów downmall pulę nagród w wysokości 10.000 zł!
źródło: http://www.arkadia.com.pl

, , , , ,