[sg_popup id=2]

Uncategorized

Porsche bardzo

17 Gru , 2015  

Nie macie jeszcze planów na najbliższy weekend?! Porsche bardzo, zaplanujemy go za Was. Już jutro na torze wyścigowym w Ułężu oraz w Kazimierzu Dolnym nad Wisłą odbędzie się wyjątkowa impreza i nie lada gratka dla fanów motoryzacji. Porsche Club Poland zaprasza nas i Was na event z serii  Puchar Polski Porsche Club Poland.

Postanowiliśmy być solidarni z naszymi odbiorcami: na imprezę zamiast Porsche przyjedziemy odpicowaną Skodą Roomster. Spotkania fanów tej marki mają już ponad dziesięcioletnią tradycję, natomiast jutrzejsza impreza jest jedną z trzech eliminacji tegorocznego pucharu PCP. Z zaufanego źródła dostaliśmy informację o tym, że w całym regionie wzrosła sprzedaż breloczków do kluczy z logo Porsche, co może wskazywać na zbliżający się okres godowy w okolicznych dyskotekach.

W trakcie zjazdu odbędą się również konkursy dla widzów. Przekrój samochodów obejmuje najstarsze modele, modele współczesne, po modele niedostępne dla przeciętnego użytkownika (nawet z Dubaju lub Instagrama). Plan imprezy wygląda następująco:

od 8.00 – Rejestracja, powitanie – Ułęż
9.00 – 15.00 – Próby sprawnościowe – Ułęż
15.00 – Rajd turystyczny z metą w Kazimierzu Dolnym
16.00 – 19.00 – Prezentacja samochodów na rynku w Kazimierzu
18.30 – Wyniki rajdu turystycznego i rozstrzygnięcie konkursu burmistrza Kazimierza Dolnego

Widzimy się na torze… lub u mechanika!

, , , , , , , ,