[sg_popup id=2]

aktualności

Mundial 2018!!!

14 Cze , 2018  

Nie będę dziś oryginalna, nawet ciężko dziś znaleźć coś dla Was ciekawego. Wszędzie oczywiście piłka nożna! W internecie, w telewizji, w gazetach, w sklepach, powstają mundialowe hity, głuchy kot typuje wyniki dzisiejszego meczu itd. Czemu się dziwić? Przecież to prawdziwe święto!

Ceremonia otwarcia Mundialu 2018 już dziś o godzinie 16.30. Rozpoczęcie Mistrzostw Świata to najpierw huczne otwarcie, a potem mecz inauguracyjny Rosja – Arabia Saudyjska. Na stadionie Łużniki w Moskwie wystąpi znany brytyjski piosenkarz Robbie Williams. Zaśpiewa u boku rosyjskiej śpiewaczki operowej Aidy Garifulliny. Pojawi się również dwukrotny mistrz świata, legendarny Brazylijczyk Ronaldo. Podczas ceremonii zobaczyć będzie można spektakl artystyczny, nawiązujący do historii oraz symboli Rosji. Weźmie w nim udział około 500 tancerzy oraz gimnastyków. A gdzie miś?

Dzisiaj mecz gospodarzy, jutro Egipt zmierzy się z Urugwajem, Maroko z Iranem, i o 20.00 ciekawy mecz: Portugalia vs Hiszpania. I tak do 15.07.2018 roku, bo tyle będzie trwało święto futbolu. Wszystkie 64 mecze mundialu będą transmitowane w antenach otwartych Telewizji Polskiej. I zapewne niektórzy z Was będą mieli okazję oglądania i kibicowania na przygotowanych do tego Strefach Kibica! Polakom kibicuje nawet sam Russell Crowe!

Terminarz meczów Polaków:

19 czerwca – Polska – Senegal – godz. 17:00

24 czerwca – Polska – Kolumbia – godz. 20:00

28 czerwca – Polska – Japonia – godz.16:00

Będzie się działo! Trzymamy mocno kciuki i oby NASI dotarli jak najdalej! Mamy Lewego! Mamy Pazdana! Według Trenera Manchesteru United, Jose Mourinho, Polska nie znajdzie się nawet w najlepszej ósemce turnieju. Zobaczymy! Na pewno browar się poleje i będzie głośno na mieście:D!

, , , ,