[sg_popup id=2]

aktualności

KSW 45 wraca do Londynu!

6 Cze , 2018  

Dobra wiadomość dla naszych rodaków na Wyspach, bo kolejna gala Konfrontacji Sztuk Walki wraca do Londynu! Dokładnie 6 października w The SSE Arena, Wembley odbędzie się KSW 45: The Return to Wembley.

Sprzedaż biletów rozpocznie się w czwartek 7go czerwca o godzinie 11:00, a na pierwsze nazwiska bohaterów KSW 45 musimy zaczekać do soboty. Będzie to trzecia zagraniczna impreza polskiej organizacji. 31 października 2015 w tym samym miejscu odbyło się KSW 32 z walką wieczoru pomiędzy Peterem Grahamem a Mariuszem Pudzianowskim, gdzie ten pierwszy pokonał przez nokaut techniczny Pudzianowskiego.

Po sukcesie poprzedniej gali z Londynu, jeden z organizatorów obiecuje, że tym razem karta zawodników również będzie naładowana czołowymi nazwiskami i wyśmienitymi zestawieniami.

Do KSW 45 pozostało jeszcze trochę czasu. W związku z tym warto przypomnieć, że KSW 44 już w sobotę! W trójmiejskiej Ergo Arenie powalczą między innymi Karol Bedorf, Mariusz Pudzianowski, Michał Materla czy aktor Tomasz Oświeciński.

, , ,