[sg_popup id=2]

aktualności

Grand Prix Polski na PGE!

11 maja , 2018  

Jak ktoś się nudzi i nie ma jeszcze planów na sobotni wieczór, a interesuje się żużlem to jest bardzo ciekawa propozycja! Grand Prix Polski na Stadionie Narodowym – Indywidualne Mistrzostwa Świata 2018. Będzie to już czwarta edycja, która ponownie będzie gościć najlepszych żużlowców!

2018 Boll Warsaw FIM Speedway Grand Prix of Poland to zawody, które na stałe wpisały się do żużlowego kalendarza i cieszą się ogromną popularnością. Przez trzy lata na żywo na PGE Narodowym obejrzało je ponad 150 tys. kibiców. Podczas czwartej edycji fani żużla z pewnością zobaczą ponownie siedmiu Polaków: czterech pełnoprawnych uczestników cyklu FIM Speedway Grand Prix 2018: Macieja Janowskiego, Patryka Dudka, Bartosza Zmarzlika, Przemysława Pawlickiego oraz z dziką kartą – Krzysztofa Kasprzaka i dwóch rezerwowych – Maksyma Drabika i Bartosza Smektałę. W pierwszym wyścigu zobaczymy Przemysława Pawlickiego i dwóch z trzech dotychczasowych triumfatorów turniejów w Warszawie: Mateja Zagara  i Taia Woffindena, a na dokładkę jeszcze obrońcę mistrzowskiego tytułu, Jasona Doyle’a. Od razu z grubej rury!

Bilety zaczynają się od 29 zł i jeszcze troszkę ich zostało. A jeśli się nie uda to zawody pokaże na żywo platforma nc+. Będzie to pierwsza realizowana w Polsce sportowa produkcja telewizyjna w technologii 4K.

, , , , ,