#wyzwanieniemula

YOCZOOK – Bubble Soccer

27 Gru , 2016  

Ruszyliśmy z serią materiałów pt. #wyzwanieniemula. Będziemy wyzywać kolejno najlepszych polskich Yotuberów na extremalne zabawy. Na pierwszy ogień poszedł bożyszcze nastolatek Yoczook, któremu sławę przyniosła seria pt. „BEKA”. Dzięki uprzejmości firmy CrashBall, którzy użyczyli nam 10 pompowanych kul, zagraliśmy mecz, trochę inny mecz.

Bubble Soccer to świetna zabawa, w której piłka jest najmniej istotna. Całą frajdą jest przewracanie przeciwników i przewrotki w kulach. Polecamy wszystkim, którzy lubią spróbować czegoś nowego i nieziemsko przyjemnego. Na następne #wyzwanieniemula nominowane zostały dziewczyny z „Beksy”, które będą robiły za mięso armatnie i zostaną wystrzelone z ludzkiej procy w Kazimierzu Dolnym nad Wisłą.

Yoczook pierwszy do wyzwania

Cały cykl #wyzwaniniemula ma pokazać, najciekawsze alternatywy do spędzania wolnego czasu. Chcemy oderwać ludzi do szarej rzeczywistości i przenieść ich w świat świetnej zabawy, radości i szczęścia. W każdym nowym odcinku będą gościnnie, najsławniejsi polscy Youtuberzy – których chcemy trochę oderwać od wirtualnej rzeczywistości. Pomysł spotkał się się z dużą aprobatą z ich strony – więc nie pozostało nam nic innego jak tylko działać i Niemulić.  Zapraszamy na nasz profil Youtubowy.

admin

, , , , , , , , , , , , , , , , , ,


no weź daj lajka, nie bądź dupa

Jeżeli podoba Ci się nasza strona to polub ją!