aktualności

Wielki powrót Kapitana Tsubasy!

24 Kwi , 2018   Video

Mistrzowski komentarz do mistrzowskiego anime. Kultowa bajka anime znowu wraca na ekrany telewizji! I to nie w byle jakim stylu, bo w oficjalnej zapowiedzi usłyszymy komentarze samego Darka Szpakowskiego! Nie, to nie żart! Słynne anime będzie emitowane od maja w TVP Sport. Po dwa odcinki, od 8.oo rano będzie walka o pilota!

 

 

Komuś coś się przypomina? Wszyscy, którzy dorastali w latach 90′, na pewno pamiętają Kapitana Tsubasę. Jak za szkolnych czasów najpierw przed TV, a potem do szkoły. Teraz przed pracą, z poranną kawą w ręku będziemy mogli znów poczuć te emocje, obejrzeć ciągnące się przez trzy odcinki niesamowite i mało realne akcje, filozoficzne rozkminy i rozrywające siatkę gole. Dla wielu z nas ta kreskówka była inspiracją do kopania piłki, a nawet wciągnęła wielu słynnych zawodników w ten sport, między innymi Zinedine’a Zidane’a, Leo Messiego i Fernando Torresa.

Władze telewizji mówią, że to taki prezent dla kibiców przed nadchodzącym Mundialem 2018. A w komentarzach pod postem o Kapitanie Tsubasie widzowie pytają się o powrót „Gąski Balbinki” czy „Dwóch takich co ukradli księżyc” :D. Dlatego z niecierpliwością czekamy na kolejne niespodzianki!

 

Weronika Sot

, , , , ,


no weź daj lajka, nie bądź dupa

Jeżeli podoba Ci się nasza strona to polub ją!