jamaniemula

TURBOARTYSTA – TURBOKOLOR

8 Mar , 2017   Video

I znowu będziemy mówić o weekendzie 4-5 marca 2017, w którym jak się okazuje dużo się działo, nie tylko w górach na imprezie LibTech Banked Slalom, ale także w stolicy, gdzie odbyła się premiera nowej kolekcji ciuchów marki TURBOKOLOR.

Turbokolor to polska marka produkująca ubrania streetwearowe, założona przez Pawła Kozłowskiego, znanego bardziej pod pseudonimem Swanski. Swanski jest artystą i deskorolkowcem, od dziecka wkręcony był w kulturę hip-hopową, która zresztą na przełomie lat 80. i 90. zalała Warszawę. Początki jego kariery to deskorolka, malowanie pierwszych ścian i zachodni rap na słuchawkach. Dziś Swanski maluje nie tylko ściany, ale także blaty deskorolek, przekłada swoje prace na ciuchy i współpracował z takimi markami jak np. Absolut Vodka, Nike czy G-Shock. Paweł jest także autorem pomysłu na klip do jednego z numerów O.S.T.R’a z Hadesem.

mural Pawła Swanskiego

The Noble Stragglers

To nowa kolekcja Turbokolor i powstała we współpracy z Chrisem Haslamem zawodowym skaterem i kolegą Swanskiego. Haslam ma 37 lat, na desce jeździ od 13 roku życia. Karierę zawodową rozpoczął w 2004 roku, z marką Turbokolor związał się dwa lata temu. W miniony weekend (4-5 marca) można było pośmigać z nim na skateparku narodowym, który został zbudowany na Stadionie Narodowym. W ekipie Turbokolor oprócz Haslama jeździ jeszcze dwóch zawodników ze Stanów Zjednoczonych. Więc Polska marka może pochwalić się światowej klasy skaterami w drużynie!  

admin

, , , , ,


no weź daj lajka, nie bądź dupa

Jeżeli podoba Ci się nasza strona to polub ją!