aktualności

Oshee World Expedition!

4 Kwi , 2018   Video

Podróż życia? Podróż marzeń? Zdecydowanie tak! Błażej, Monika, Marcin, Andrzej, Magda i Adam to szóstka zapaleńców, którzy pod koniec maja wyruszają w 3,5 letni rejs. „Oshee World Expedition” to polska ekspedycja dookoła świata, podczas której uczestnicy odwiedzą najtrudniej dostępne oraz najpiękniejsze zakątki Ziemi. I nie będą się oni poruszać tylko po wodzie, ale żeby nie było prosto i nudno, także po lądzie, pod wodą i… w powietrzu! Jako pasjonaci podróży i sportów, zabierają ze sobą pełny ekwipunek do uprawiania pasjonujących sportów ekstremalnych.

Pod wodą najwięcej czasu spędzą na nurkowaniu, freedivingu i snorkelingu. Na wodzie będą zajmować się surfingiem, kitesurfingiem, żeglarstwem i kajakarstwem. Na lądzie przede wszystkim motocykle i rowery górskie, ale pojawią się też narty, snowkiting i wspinaczka wysokogórska. W powietrzu natomiast spotkamy ich na paralotniach i motoparalotniach. Jak dla mnie bomba! I żałuje, że nie mogę rzucić pracy w korporacji i wyruszyć z nimi, bo kurna zajebiście im zazdroszczę. Ale problem w tym, że nie pracuje w korpo..

Żeby może łatwiej zobrazować Wam tę całą wyprawę spójrzcie tylko na to wszystko w liczbach:

  • 5 oceanów i 7 kontynentów,
  • 100 państw i 200 portów,
  • 100.000 kilometrów,
  • 1.250 dni w podróży,
  • 15 ekscytujących sportów ekstremalnych,
  • 30 wiodących patronów medialnych.

We współpracy z OSHEE, podróżnicy chcą swoją podróżą pokazać, że marzenia się spełniają – wystarczy wybrać właściwy kierunek i rozwinąć żagle. Będzie można też śledzić ich poczynania w social media. Tak się podjarałam i rozmarzyłam, że na pewno będę ich na bieżąco podglądać.

Weronika Sot

, , , , ,


no weź daj lajka, nie bądź dupa

Jeżeli podoba Ci się nasza strona to polub ją!