aktualności

Nostalgicznie w Warszawie

12 Kwi , 2018  

Najbliższy weekend będzie świętem aut klasycznych. W Warszawie na Stadionie Narodowym w dniach 14-15 kwietnia odbędą się po raz ósmy targi zabytkowych pojazdów – Auto Nostalgia.

A już dziś będziecie mogli zobaczyć niektóre z nich na ulicach tego miasta. Wystarczy wyjść  z domu czy pracy przed godziną 13:oo. Spod Stadionu Narodowego, przez Most Poniatowskiego, Rondo de Gaulle’a, na ulice Karową przyjedzie kolumna aut, by wziąć udział w sesji zdjęciowej.

Podczas targów będzie można podziwiać wiele klasycznych aut, tych zabytkowych i youngtimerów. Będą stoiska Mercedes-Benz Polska i Porsche Polska, kolekcje klubowe, motoryzacja PRL-u, kilkadziesiąt aut na sprzedaż.  Nie zabraknie także amerykańskich krążowników szos, pojazdów z wyjątkową historią oraz przedmiotów związanych z daną epoką motoryzacji.

Jedną z ciekawszych ekspozycji będzie Fiat 130 Berlina, którym Jan Paweł II podróżował podczas swojej pierwszej pielgrzymki po Polsce. Jako najstarszy pojazd zobaczymy Forda T. oraz Datsun 280Z Turbo z silnikiem o mocy 400 KM.

Auto Nostalgia to podobno najwspanialsze targi w Polsce. Tego nie zobaczysz nigdzie indziej! Będą pozytywne emocje, spełnienie marzeń z dzieciństwa. Ekspozycje ubarwią legendy polskiego i zagranicznego sportu motorowego z dawnych lat. Auto Nostalgia to prawdziwy wehikuł czasu, który przeniesie Was w przeszłość i odsłoni przed Wami to, co w dawnej motoryzacji najpiękniejsze. A Ci co w weekend nie dadzą rady, niech się spiesza, bo 13:oo już niedługo!

Weronika Sot

, , ,


no weź daj lajka, nie bądź dupa

Jeżeli podoba Ci się nasza strona to polub ją!