Uncategorized

NIEMUL IS BACK!!!!

14 Gru , 2016  

Nowy Rok, Nowy NieMul, Nowi My, Nowe Tematy i Nowe Niewiadome. Choć mojej teściowej wydaje się, że wie wszystko;-) więc może i ją zatrudnimy;-)

Byliśmy Youccies czyli młodzi, zdolni, kreatywni, pełni pasji, bezczelni, żądni sławy i pieniędzy. Teraz będziemy Extream Fun Youccies, czyli dodatkowo będziemy jeszcze ryzykować własne życie, dla was i waszego dobrego samopoczucia. Więc, ten rok zapowiada się niezwykle ciekawie. Mamy tylko nadzieję, że będziecie czekali na każdy nowy odcinek, tak jak nasi najbliżsi, na poniedziałkowy repertuar filmowy o godz.20.40 w TVP2. Ale, jak to moja żona powiedziała, żaden film jej tak nie zaskakuje i trzyma w napięciu, jak nasz słynny serial z literą M w tytule. Więc, tym bardziej zadanie dla nas trudne, aby w końcu to zmienić:-)

Będzie extremalnie, śmiesznie i bardzo kreatywnie o ile zdrowie i Bóg do pomoże;-)

Podążając za sławą i celebrytością, zacytują naszego nowego wieszcza: „Nadchodzi zima, czas przewietrzyć garaż! Sprzedam FERRARI F12 Berlinetta” – tak napisał Kuba Wojewódzki. My, co prawda sprzedawać Ferrari nie będziemy, ale przewietrzyć garaż tej zimy zamierzamy. A co dokładnie na myśli mamy, zobaczycie wkrótce. Zaczynamy Winter Session 2016

NieMul Is Back and Happy New Year

admin

, , , , , , , , , , ,


no weź daj lajka, nie bądź dupa

Jeżeli podoba Ci się nasza strona to polub ją!