aktualności

Nergal sprzedaje swój motocykl Behemoth bike

31 Paź , 2017  

Adam „Nergal” Darski sprzedaje swój unikalny motocykl za milion złotych!

To wielkie monstrum to dzieło ekipy Game Over Cycles, która robi bardzo oryginalne projekty. Pomysłodawcą zbudowania maszyny dla Nergala był Stanisław Myszkowski, to on wpadł na pomysł połączenia świata muzyki ze światem motocykli.

Budowa tej maszyny nie trwał długo, początek budowy motocykla to styczeń 2013r. natomiast oficjalna premiera Behemoth Bike miała miejsce już na początku czerwca tego samego roku. Jak na indywidualny projekt to rekordowo szybki czas. Elementy takie jak zbiornik paliwa, rama, błotniki, zawieszenie czy kierownica zostały od podstaw zbudowane przez ekipę Game Over Cycles.

Niesamowity kształt motocykla sprawiał, że często ludzie nie wierzyli, że jest wykonany z metalu. Podobno zdarzyła się sytuacja gdzie jeden z oglądających motocykl przyłożył magnes do jednego z elementów karoserii. Ciekawostką jest to, że tylna opona zamontowana w tej bestii w tamtym czasie była najszerszą oponą zamontowaną w motocyklu.

Behemoth Bike zdobył wiele prestiżowych nagród w kategorii customowych motocykli. Pozwoliło mu pojawiać się na okładkach wielu magazynów motoryzacyjnych. Teraz motocykl trafił do sprzedaży, właściciel zażyczył sobie za niego 290 tyś. dolarów co daje nam ponad milion polskich złotych.

Źródło: gameovercycles.pl

Źródło: gameovercycles.pl

Źródło: gameovercycles.pl

admin

, , , , ,


no weź daj lajka, nie bądź dupa

Jeżeli podoba Ci się nasza strona to polub ją!