aktualności

Nasi na pudle po weekendzie!

4 Cze , 2018  

Siema! Długi weekend(dla niektórych) zaowocował nam zacnymi newsami. Sporo imprez i kilku z naszych reprezentantów z bardzo dobrymi wynikami.

Taddy Błażusiak na Erzbergrodeo Red Bull Hare Scramble 2018 niestety pechowo. Pomimo, że na początku objął prowadzenie, później zaliczył bolesny upadek i poważnie uszkodził motocykl. Stracił sporo czasu, ale walczył do samego końca i zdołał zająć ostatecznie i tak wysokie ósme miejsce, oraz zdobyć sporo cennych punktów do klasyfikacji World Enduro Super Series. W tym roku najlepszy na Żelaznym Gigancie już po raz czwarty okazał się Graham Jarvis

Kuba Przygoński wraz ze swoim partnerem Tomem Colsoulem zajęli drugie miejsce w terenowym Rajdzie Kazachstanu. Przed parą Orlen Teamu finiszował tylko Yazeed Al-Rajhi, który nie liczy się już w walce o Puchar Świata. Polak ma w klasyfikacji generalnej 43 punkty przewagi nad drugim Rosjaninem Władimirem Wasilijewem więc zwiększa swoją przewagę w Pucharze Świata CrossCountry!

Rozpoczął się 10 sezon światowej serii Red Bull Cliff Diving. I Polak, Krzysztof Kolanus wygrał inauguracyjne zawody w Teksasie wykonując niemal idealne skoki! Przypominam, że cliff diverzy skaczą do wody z wysokości 27 metrów, mają zaledwie trzy sekundy na wykonanie ewolucji i przygotowanie ciała do zetknięcia z wodą. Polak podobno w tym roku zamierza wygrać całą tą serię! Początek już ma niezły!

Oby więcej takich sukcesów naszych Ultraniemuli!? Gratki! Bo chłopaki dali czadu!

Weronika Sot

, , , , , , , , , , , , , ,


no weź daj lajka, nie bądź dupa

Jeżeli podoba Ci się nasza strona to polub ją!