aktualności

Lustrzany skatepark – da się tam jeździć?

25 Kwi , 2018   Video

Dwóch riderów w akcji na jednym z najbardziej unikalnych skateparków na świecie – czy w gabinecie luster da się jeździć na BMX-ie? 

Pewnie, że się da! Nieopodal Pampeluny znajduje się nietypowy skatepark. Nie byłoby w nim nic dziwnego, gdyby nie fakt, że miejscówka pokryta jest materiałem, który zapewnia lustrzane odbicie.  Jakbyście znajdowali się w gabinecie luster. Paul Tholen opisuje, że miał problem z orientacją i nie wiedział, gdzie dokładnie znajdują się przeszkody. Na początku wszystko wyglądało dokładnie tak samo. Chwilę trwało zanim się przystosowali do takich warunków. Później już się tylko dobrze bawili!

Nie myślcie, że jazda po takich przeszkodach jest łatwa. Każdy, nawet najłatwiejszy trik stanowił nie lada wyzwanie na lustrzanych przeszkodach. W takich warunkach wszystkie zmysły potrafią zawieźć. Elementy skateparku są niezwykle śliskie, a to powoduje, że otrzymamy niesamowicie wymagającą i hardkorową kombinację.

Przekonajcie się sami, że jazda w skateparku będącym gabinetem luster to arcytrudna rzecz! Jak dla mnie wygląda to kosmicznie. I jeśli ja sama w środku wyglądałabym tak jak w popularnych lustrzanych gabinetach w lunaparkach, to nie mogłabym się raczej skupić na jeździe..:D A o wrażeniach i emocjach jakie towarzyszyły chłopakom podczas tego projektu, możecie przeczytać na stronie Red Bulla.

Weronika Sot

, , , , , ,


no weź daj lajka, nie bądź dupa

Jeżeli podoba Ci się nasza strona to polub ją!