aktualności

Klapki Kubota znowu na rynku!

27 Kwi , 2018  

Kolejny wielki come back! Kultowe, oldschoolowe klapki znowu na rynku! Powracają z przytupem, czy raczej charakterystycznym klapnięciem. To już nie obciach, ale moda, bo Kubota to coś więcej niż tylko klapki – to styl życia.

Już w czerwcu fani lat 90. będą mogli nabyć odświeżone klapki Kubota. Sklep internetowy zostanie uruchomiony 7 czerwca. Dobrze, bo zaraz przed wypłatą! Cena jeszcze nie jest znana. Oprócz klasycznych modeli w białym i czarnym kolorze, a także białych skarpetek, właściciele marki planują wypuścić do sprzedaży również dodatkowe modele z linii retro. A z okazji piłkarskiego mundialu w sprzedaży pojawią się specjalne klapki kibica. Jak zapowiadają właściciele Kubota, wszystkie wzory będą „hołdem dla sprzedawców z dawnych lat”. Zdejmij klapki z oczu i załóż na skarpety – tak brzmi motto twórców. Kto nie miał ich na nodze choć raz, nie zrozumie ich fenomenu. Odczarujmy naszą polską dumę i wejdźmy w klapkach na światowe salony! Bo czemu nie? Każdy będzie mógł zostać Januszem mody 😀

Nowe klapki Kubota będą produkowane w Polsce, a nie Chinach. 1 proc. ze sprzedaży każdej pary klapków zostanie przekazany Fundacji DKMS wspierającej osoby chore na białaczkę i inne nowotwory krwi. Już 7 maja rusza zbiórka internetowa na reaktywację Kubotów. Na uruchomienie produkcji wysokiej jakości klapków w Polsce potrzeba 30 tys. zł. Wpłacający pieniądze będą mogli kupić klapki z 10-proc. zniżką!

Czy razem z białymi skarpetkami będą hitem lata? Myślę, że już na majówkę by się przydały, bo pogoda ma być całkiem wakacyjna.

Weronika Sot

, , , ,


no weź daj lajka, nie bądź dupa

Jeżeli podoba Ci się nasza strona to polub ją!