jamaniemula

JAMANIEMULA – TRICKBOARD

30 Lip , 2017   Video

TRICKBOARD to przyrząd do ćwiczeń dla osób w każdym wieku, który umożliwia rozwój zdolności motorycznych i podnosi czucie własnego ciała.Trickboard stanowi doskonałe uzupełnienie treningu w każdej dyscyplinie sportowej od snowboardu i nart, przez windsurfing, kitesurfing, skimboard i wakeboard, aż po sztuki walki, tenis, lekkoatletykę, fitness i wiele innych. Uniwersalność tej deski jest naprawdę imponująca. W zależności od tego jaki sport uprawiasz, dopasowujesz ćwiczenia i tricki do swoich potrzeb.  


Pierwotne przeznaczenie deski bardzo szybko przeistoczyło się w oddzielną dyscyplinę sportową. Trickboard powoli podbija wszystkich ziomków związanych ze sportami ekstremalnymi, a jej ogromną zaletą jest to, że nie wymaga specjalnych powierzchni, przestrzeni itd. Żeby móc uprawiać trickboard wystarczy pokój w domu.


Wyróżniamy 4 rodzaje Trickboard: Classic, Rocker (ta wygięta twinpinowo), Pro (największa z nich) oraz Junior. Wszystkie deski pokryte są powierzchnią antypoślizgową. Modele Classic, Pro oraz Junior posiadają na końcach deski hamulce bezpieczeństwa, które ułatwiają balansowanie.

 

W Polsce co roku organizowane są Mistrzostwa Polski w trickboardzie.

admin

, , , , , , , , , , ,


no weź daj lajka, nie bądź dupa

Jeżeli podoba Ci się nasza strona to polub ją!