Uncategorized

Jak zrobić mula?

25 Gru , 2015   Video

W czasie, gdy nasza branża znęca się nad reklamą produktu, którego wcześniej nikt nie kojarzył, my zgodnie z obietnicą przygotowujemy się do sobotniego startu. Chodzi mianowicie o kampanię Lactovaginalu, probiotyku ginekologicznego produkowanego przez firmę Biomed. Tym oto sposobem Internet, obok Stonogi i latających kotów, zaczął żyć lekiem stosowanym w celu przywrócenia lub uzupełnienia prawidłowej flory bakteryjnej pochwy. Kto mieczem wojuje, ten od miecza ginie.

Dostajemy od Was setki wiadomości dziennie z jednym pytaniem: jak prawidłowa zrobić mula? Nie jesteśmy ekspertami w tej sprawie, ale zbytnio nam to nie przeszkadza – w Internecie znamy się na wszystkim.

Na początku naszej drogi musimy uzmysłowić sobie to, czym tak naprawdę jest solidny mul? Otóż solidny mul jest ulgą dla pozostałych członków jednego ciała, jednego organizmu. Na mule skupia się cała uwaga kobiet i mężczyzn, i nie sposób przejść obok niego obojętnie. Mul udźwignie wszystko, chociaż wyraźnie widać drzemiące w nim napięcie.

Mula należy kształtować od dzieciństwa, przyjmując Actimel, Kinder Chocolate, prezenty od cioci i obelgi ze strony kolegów. Nie zważając na reakcję otoczenia: jak najmniej ruchu. Na tym etapie ważna jest teoria (obserwacja), czerpana od bardziej doświadczonych graczy.

donkey-horse-mule-difference-in-features

Etap drugi: pierwsze ćwiczenia. Jest to najtrudniejszy etap w kształtowaniu solidnego mula. Stosy podnoszonych książek, dźwiganie skopanego tornistra, podciąganie się na szafę po zarekwirowanego laptopa Na tym etapie każdy w szkole mówi Ci, że jesteś nikim. To prawda – jesteś, ale Twój czas dopiero nadejdzie: zbliża się klasówka.

Etap trzeci: turbo power mul working. Masz cały sweter przesiąknięty potem, ale adrenalina nie pozwala Ci zmniejszyć tempa. Sesja goni sesję. Mul rośnie w siłę, jest w stanie udźwignąć coraz więcej: sen jest dla słabych, słabi robią nogi. Pierwsze bójki, dziewczyny, działanie w zorganizowanej grupie – żaden serwer tego nie wytrzyma. Twój kręgosłup moralny przypomina kij baseballowy – jest nie do złamania, nie do zgięcia: teraz Ty atakujesz. Mama po obronie kupuje Ci rower.

Etap czwarty i ostatni. Masz 33 lata, nadal nie znalazłeś przycisku start w rowerze, więc nosisz go na ramieniu. Twój mul przybrał takie rozmiary, że rozlał się po całym organizmie. Drzemie w Tobie siła, której nie jest w stanie poskromić żaden korporacyjny nacisk – to Ty jesteś w stanie wycisnąć z siebie wszystko. Szukasz dziewczyny, wrażeń i tanich lotów na Kretę. Idąc po plaży wyglądasz jak tubylcy – skóra spalona innym słońcem, tryska z Ciebie brązowa energia, wrzucasz zdjęcia na Facebooka. Lecą lajki – jesteś w stadzie. Nareszcie Twój mul uczynił się silnym: myślisz tylko o innych i delegalizacji coachingu.

admin

, , ,


no weź daj lajka, nie bądź dupa

Jeżeli podoba Ci się nasza strona to polub ją!