jamaniemula

Inna piłka nożna

24 Mar , 2017  

Bubble Soccer czyli inna piłka nożna wywodzi się z krajów skandynawskich, a wymyślili go Norwegowie. Do Polski sport ten dotarł niedawno, ale szybko zyskał grono zwolenników.

Inna piłka nożna

O co w ogóle w tym wszystkim chodzi? Zabawa polega na tym, że wchodzimy do kuli wypełnionej powietrzem, która zasłania górną część naszego ciała ( razem z głową) i gramy w normalną piłkę. Powietrzna kula pozwala nam na bezpieczne upadki – faule, odpychanie i wbieganie w przeciwnika jest tutaj mile widziane! Wszystkie chwyty dozwolone!

inna piłka nożna

Czego potrzebujemy do gry? Dwóch bramek, piłki i dmuchanej kuli, do której wchodzimy. W bubble soccer można grać zarówno na hali, jak i na świeżym powietrzu.

W sumie nie trzeba ograniczać się do gry w piłkę nożną Przy użyciu tego stroju, który profesjonalnie nazywa się Bumperz, można pograć w hokeja czy też uciekać przed wielką kulą z kimś w środku – takie prawie kręgle, z tym że to my robimy za kręgle. Niektórzy mają całkiem odjechane pomysły i w Bumperze wchodzą np. na rodeo z prawdziwym bykiem….

Współpracowaliśmy z ekipą CrashBall przy kręceniu odcinka, w którym rzuciliśmy wyzwanie Yoczookowi. Musiał on zagrać z nami właśnie w Bubble soccer na Polach Mokotowskich w Warszawie. Mecz był bardzo udany, chociaż samo bieganie w kulach jest mega męczące, widoczność zerowa, a przy takim słońcu jakie nam się trafiło w kuli czujesz się jak w szklarni – jest PORNO i DUSZNO, a kondycję trzeba mieć jak KUŃ!

 

admin

, , , , , ,


no weź daj lajka, nie bądź dupa

Jeżeli podoba Ci się nasza strona to polub ją!