aktualności

Greg Hancock wraca do gry!

29 Mar , 2018  

247 dni. Tyle trwała przerwa czterokrotnego Mistrza Świata w żużlu Grega Hancocka od ostatniego wyścigu. Amerykanin wraca do składu Monster Energy Speedway Team. Poprzedni sezon zakończył przedwcześnie z powodu kontuzji. Wypadający bark okazał się na tyle poważny, że potrzebna była operacja, która pozwoliła mu wystąpić tylko w rundzie otwierającej i wykluczyła Amerykanina z drugiej części sezonu. 

Po ośmiu miesiącach rehabilitacji wraca z przytupem. W ostatni weekend pokazał, że jak na 48-latka ma się bardzo dobrze. Ścigając się w barwach Monster Energy podczas pierwszej rundy serii Speedway Best Pairs w Toruniu, udowodnił, że jest przygotowany na sezon 2018. Obecny sezon będzie trzecim, w którym Amerykanin będzie reprezentował Monster Energy. Jak sam mówi, ta inicjatywa to nie tylko sportowe emocje – uwielbia tu być i pracować z ludźmi z teamu, bo tak jak on mają wspólny cel – chcą wygrywać. „Nie możesz usiąść i czekać. Musisz działać”- przyznaje Greg.
Pozostaje tylko trzymać kciuki, żeby zapał Kalifornijczyka odbił się również na torze, w postaci jak najlepszych wyników!

Weronika Sot

, , , , ,


no weź daj lajka, nie bądź dupa

Jeżeli podoba Ci się nasza strona to polub ją!