aktualności

Dzień Dziecka-Rajd Kazachstan, charytatywne mecze i nowa gwiazda KSW

1 Cze , 2018  

Kuba Przygoński i jego partner Tom Colsoul radzą sobie bardzo dobrze w Kazachstanie. Idzie im co raz lepiej. Żeby nie zapeszyć, bo został jeszcze jeden etap! Z najświeższych informacji wynika, że dzisiejszy(5 etap) wygrali, i dzięki temu wskoczyli na drugie miejsce klasyfikacji generalnej! Taki news:D Wypada trzymać kciuki i czekać na te najlepsze, końcowe informacje!

Z okazji Dnia Dziecka w całej Polsce czeka wiele atrakcji. Np. w Rybniku otworzyły się bramy Stadionu a o 18.00 zaczyna się Legendarny Kosmiczny MeczW charytatywnym meczu udział wzięli znani i lubiani ludzie telewizji, artyści muzyczni, kabareciarze oraz wybitni polscy sportowcy. M.in. byli polscy reprezentanci w piłce nożnej – Maciej Żurawski, Jacek Krzynówek, Dariusz Dziekanowski, Kamil Kosowski i Michał Żewłakow. Cezary Trybański, pierwszy Polak grający na parkietach NBA, czy Marek Plawgo, legendarny polski lekkoatleta, również pojawią się na boisku. Młodzi, gniewni i szukający wrażeń zawodnicy – m.in. żużlowcy Kacper Woryna i Maciej Janowski, którzy pojawią się zresztą nie tylko na boisku. Dołączą do nich inni przedstawiciele sportów trochę bardziej ekstremalnych – bracia Dawid i Szymon Godziek, jedni z najlepszych przedstawicieli dyscyplin MTB Freestyle! Ekipę uzupełnia też rybniczanin, Bartosz Giemza – rowerzysta ekstremalny, startujący m.in. w dyscyplinie przejazdów MTB w centrach handlowych, mistrz Polski w olimpijskiej dyscyplinie BMX Racing. Panowie potwierdzają, że na pewno pograją w piłkę, a co zobaczymy poza tym – będzie niespodzianką.

A jeszcze z takich piątkowych informacji, to Akop Szostak podpisał kontrakt z KSW i zadebiutuje w okrągłej klatce jeszcze w tym roku. I wiecie? Powiedział, że pierwsza kasa za walkę będzie przekazana na fundację Cancer Fighters. Też z okazji Dnia Dziecka! Szacun gościu!

Jutro również dla tej fundacji odbędzie się piłkarski mecz w Gorzowie. Gwiazdy boksu i MMA spotkają się nie w klatce, ale za to na boisku. W kolejnym meczu charytatywnym swój udział potwierdzili m.in. Artur Szpilka, Mariusz Wach, Mamed Chalidow, Jan Błachowicz, czy Marcin Różalski. Super!

 

 

Weronika Sot

, , , , , , , , ,


no weź daj lajka, nie bądź dupa

Jeżeli podoba Ci się nasza strona to polub ją!