Uncategorized

BRX, tak to się nazywa – making off

23 Gru , 2015  

W jednym z facebookowych postów wspomnieliśmy o tym, że najbliższy odcinek będzie dla nas jednym najbardziej znaczących w dotychczasowym dorobku Niemula (dość skromnym), ale przypuszczamy, że wrażenie to pozostanie przez długi okres czasu po jego emisji – nasze przypuszczenia okazały się słuszne. Spotkaliśmy się z raperem w trakcie umówionego wywiadu, a sam odcinek został zrealizowany w dwóch miastach podczas trzech imprez.

W środę 10 czerwca udaliśmy się trasę Red Bull Tour Bus: Wspólna Scena, gdzie wystąpili artyści również mający dla nas duże znaczenie poszukiwaniu ścieżek muzycznych: Sokół, Kosi, Stasiak, Ras, Dj Steez, Mr Krime. Trasa powstała z myślą oddania hołdu 20-letniej historii polskiego rapu. Koncerty w wybranych miastach posiadały również wydźwięk lokalny w postaci rdzennych reprezentantów sceny, czyli artystów mieszkających w miejscach przebiegu trasy.

Środę spędziliśmy w Kielcach, gdzie oprócz wspomnianych wyżej muzyków zagrali WYP3 i Żabson. Po zakończonej imprezie spotkaliśmy się z Borixonem. Wtedy właśnie nagraliśmy wywiad. Następnego dnia desantowalismy się do Lublina, aby dalej uczestniczyć w trasie. Na scenie w Lublinie zagrali także Chonabibe i SNR. Piątek: dzień zagłady internetu. W piątek 12 czerwca braliśmy udział w napadzie na Lublin, czyli koncercie Gangu Albanii w klubie Shine. Oprócz Gangu, na scenie pojawili się Grypsy Gyspsy i Shiz Antidotum. Oprawa eventu robiła wrażenie już po samym wejściu do lokalu, na długo przed przybyciem publiczności. W trakcie samego koncertu albański duch opanował lokal, a miłość wypełniła toalety w strefie VIP. Za pomoc w realizacji odcinka dziękujemy ekipie NewBadLine i samemu Tomkowi, ekipie Shiz Antidotum oraz Rafałowi Groblowi.  Sprawdźcie co działo się przez te trzy dni:

red44

red45

red4 — kopia

red1 — kopia

red2 — kopia

red6 — kopia

red5 — kopia

red7 — kopia

red13 — kopia

red12 — kopia

red18 — kopia

red17 — kopia

red24 — kopia

red20 — kopia

red19 — kopia

red21 — kopia

red23 — kopia

red33 — kopia

red9 — kopia

red26 — kopia

red32 — kopia

red10 — kopia

red31 — kopia

red37 — kopia

red35 — kopia

red29 — kopia

red46

red30 — kopia

red27 — kopia

red28 — kopia

red16 — kopia

red47

red48

red41

red39

red51

red42

red52

red50

red53

red54

gang 3

gang 4

gang 6

gang 9

admin

, , , , ,


no weź daj lajka, nie bądź dupa

Jeżeli podoba Ci się nasza strona to polub ją!