F1H2O

aktualności

Bartłomiej Marszałek pomimo problemów punktuje w Chinach.

2 Paź , 2017  

Bartłomiej Marszałek – Nasz UltraNiemul – jedyny Polski kierowca F1 H2O zapunktował na ostatnim Grand Prix w Chinach.

Nie był to łatwy wyścig dla Bartka. Zaraz po przybyciu do Chin złapało go przeziębienie, miał wysoką gorączkę i musiał przyjmować antybiotyk.

Ponad to miał problemy z silnikiem w swoim wodnym bolidzie. Po dość trudnych eliminacjach okazało się że Bartek wystartuje z odległej 16 pozycji.
Nie trudno się domyślić że Bartek Marszałek, jako że dzierży miano UltraNiemula nie odpuścił. Z 16 pozycji w finałowym wyścigu udało mu się wyprzedzić 8 przeciwników.
Ukończył Grand Prix Chin na 8 pozycji co dało mu 3pkt., które pozwoliły na awans z 10 na 8 pozycję w klasyfikacji generalnej Mistrzostw Świata. Do końca pozostały tylko dwa wyścigi, Bartek bardzo dobrze sobie radzi. Miejmy nadzieję, że na kolejnych Grand Prix, które odbędą się w grudniu w Zjednoczonych Emiratach Arabskich Bartek będzie w pełni sił i kolejny raz zapunktuje podwyższając swoją pozycję w klasyfikacji generalnej.

F1H2O bolid

F1H2O

Sukces pomimo problemów

Warto dodać, że pomimo problemów ze zdrowiem i z bolidem Bartek Marszałek wyprzedził największą ilość rywali na Grand Prix i w swojej karierze.

Trzymamy kciuki za kolejne sukcesy Bartłomieja!

admin

, ,


no weź daj lajka, nie bądź dupa

Jeżeli podoba Ci się nasza strona to polub ją!